KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 15086399
nr 1508 6399
Skulpturgrupp
Christer Sandlund, Speceriaffär, trä. Signerad, daterad 1992. Längd: 29 cm. Djup: 23 cm. Höjd: 29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:42:04
250 kr
300 kr
450 kr